kontakt@theglamstudio.pl

Plac Konstytucji 1

Hotel MDM (1 piętro)

00-647 Warszawa

 

Umów się do nas!

 

kom. 536 390 725

tel. 22 625 32 37

Galeria

ALMA HARMONY THERMOLIFTING NIR 

Termolifting głowicą NIR to zabieg, który poprawia elastyczność skóry twarzy oraz całego ciała. Emitowana podczerwień powoduje spłycenie zmarszczek lub ich całkowite wyeliminowanie.

 

Na czym polega i jak wygląda zabieg głowicą NIR?
Termolifting NIR jest bardzo szybkim i niemal bezbolesnym zabiegiem. Nie wymaga znieczulenia miejscowego. Przed zabiegiem przeprowadzana jest konsultacja z pacjentem, mająca na celu wykluczenie przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Głowica NIR emituje promieniowanie podczerwone. Odpowiednio dobrana długość fali wpływa na podgrzanie i podrażnienie włókien kolagenowych, co w efekcie powoduje ich skurczenie. Dzięki temu, skóra staje się napięta i dużo młodsza. Zmarszczki i inne niedoskonałości na skórze zostają spłycone lub całkowicie zniwelowane.

 

Dla kogo przeznaczone są zabiegi głowicą NIR?
Zabieg jest przeznaczony dla osób, które chcą poprawić mało jędrne obszary skóry twarzy (opadające policzki, poprawa konturu twarzy), ale i całego ciała (okolice brzucha, ramion, pośladków, kolan, a także oponka i bryczesy).


Wskazania do termoliftingu NIR:
-zniwelowanie niejędrnych obszarów skóry, poprawa konturu twarzy, opadające policzki,
-likwidacja nadmiernego otłuszczenia ramion,
-ujędrnienie zewnętrznej jak i wewnętrznej strony ud oraz okolic kolan.

 

Termolifting głowicą NIR polecany jest szczególnie kobietom po urodzeniu dziecka oraz osobom, które w krótkim czasie zrzuciły dużą ilość kilogramów. Głowica NIR sprawdza się również w dolegliwościach bólowych związanych z układem mięśniowym.

 

Wygląd skóry po zabiegu:

Zabieg jest całkowicie bezpieczny. W trakcie wykonywania zabiegu, system chłodzący chroni skórę przed poparzeniem, dlatego zabieg nie wiąże się z dyskomfortem. Po zabiegu można od razu wrócić do pełnej aktywności. Mogą występować jedynie lekkie zaczerwienienia wokół miejsca, które jest poddawane zabiegowi. Znikają one samoistnie po upływie kilku dni.

 

Jakie są efekty zabiegu i jak długo się utrzymują?

W wyniku zabiegu skóra zostaje zagęszczona oraz napięta i odzyskuje swoją naturalną elastyczność. Najlepsze rezultaty to wygładzenie i spłycenie bruzd, ale również podniesienie owalu twarzy. Pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu, jednak pełne rezultaty zabiegu można zobaczyć po 4-8 tygodniach. Jeśli odpowiednio zadbamy o naszą skórę po zabiegu, efekty mogą utrzymywać się nawet do 3 lat.

 

Ile trwa zabieg i jak często go powtarzamy?

Zabieg termoliftingu NIR (laserowego ujędrniania) trwa od 30 do 60 minut w zależności od obszaru ciała, na którym jest przeprowadzany. Osoby w wieku 25 – 35 lat mogą wykonać 1 profilaktyczny zabieg, a osoby po 35 roku życia powinny wykonać serię około 3-6 zabiegów (zabiegi należy wykonywać w odstępach od 4-8 tygodni.

 

Przeciwskazania do zabiegu:

-ciąża i okres karmienia piersią,
-stany zapalne skóry,
-cukrzyca, nowotwory,
-przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, 

-toksyna botulinowa lub wypełniacze do 3 tygodni po zabiegu.

+48 (22) 625 32 37     +48 536390725

CAFE

Strona główna

+48 (22) 625 32 37

+48 536 390 725

Galeria

Galeria