+48 (22) 625 32 37     +48 536390725

CAFE

Strona główna

+48 (22) 625 32 37

+48 536 390 725

Galeria

Galeria

Mezoterapia igłowa

POWRÓT

Mezoterapia igłowa jest nieinwazyjną metodą stosowaną do rewitalizacji i głębokiej regeneracji skóry, a także w terapiach profilaktycznych w celu opóźnienia procesu starzenia się skóry. Technika niewielkich mikronakłuć wykorzystuje powstały uraz jako naturalną odpowiedź skóry do stymulacji komórek naskórka i skóry właściwej. W konsekwencji poprawia się mikrokrążenie w tkance podskórnej oraz zwiększa metabolizm komórek tłuszczowych. Składniki aktywne maja możliwość optymalnego działania, ponieważ docierają bezpośrednio w miejsce tego wymagające. Mezoterapia igłowa daje długotrwałe efekty w postaci odżywienia, dotlenienia komórek głębiej położonych, spłycenia zmarszczek mimicznych oraz poprawienia gęstości i spoistości skóry.

 

CENA: 399ZŁ - 799ZŁ

Aquashine 

AQUASHINE 2ml

 

Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza. 

 

 • Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny,

w stężeniu 1,5%.

 • Kompleks peptydowy: Rejuline( Acetyl Decapeptide-3), CG-TGP2 (Oligopeptide-34), CG-Seperin (Oligopeptide-72), CG-EDP3 (Oligopeptide-24).

• Kompleks odżywczy: 14 witamin, 24 aminokwasy, 8 minerałów i koenzymów, 5 kwasów nukleinowych.

 

Zalety: Redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry. Rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę maksymalizując proliferacją komórkową. Czysty kwas hialuronowy odżywia i nawadnia skórę.

 

CENA: 699 ZŁ

 

AQUASHINE BR 2ml 

 

Głęboka mezoterapia do intensywnej regeneracji skóry wzbogacona kompleksem rozjaśniającym. Wyjątkowa, głęboka mezoterapia z aktywnym kompleksem peptydowym dla skóry pozbawionej blasku, z przebarwieniami. Wyrównuje koloryt, nawilża i rozjaśnia przebarwienia już po pierwszym zabiegu. Przeznaczona dla osób, które chcą czegoś więcej niż tradycyjna mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza.

 

 

 

 

 

• Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%.

• Kompleks peptydowy

• Kompleks odżywczy: 14 witamin, 24 aminokwasy, 8 minerałów i koenzymów, 5 kwasów nukleinowych.

 

Zalety: Redukuje przebarwienia skóry, plamy starcze i piegi, zmniejsza proces syntezy melaniny. Zapobiega procesowi nadmiernej hiperpigmentacji. Redukuje zmarszczki i poprawia elastyczność skóry dzięki tworzeniu nowych komórek skóry. Rewitalizuje zmęczoną i przesuszoną skórę maksymalizując proliferację komórkową. Czysty kwas hialuronowy odżywia i nawadnia skórę.

 

CENA: 799 ZŁ

 

Revofil Aquashine BTX 2 ml 799 zł

 

Delikatny wypełniacz, Aquashine BTX™ jest sterylnym wyrobem medycznym, naturalnie wchłaniającym się w skórze, który zawiera nieusieciowany hialuronian sodu (15mg/ml 1,5% w/w) i kompleks peptydowy. Kompleks peptydowy zwiększa efekt nawilżenia i opóźnia degradację hialuronianu sodu.

Skład:

1. Nieusieciowany kwas hialuronowy, całkowicie biodegradowalny w stężeniu 1,5%

2. Kompleks peptydowy

 

 

 

 

 

 

 

 

Zalety Revofil Aquashine BTX

• korekta średnich i głębokich zmarszczek, bruzd, fałd nosowo-wargowych,                              

• przywrócenia kształtu twarzy (zmarszczki na czole, zmarszczki wokół ust itp.)                                    

• aktywnie stymuluje odnowę komórkową i napięcie tkanek miękkich twarzy                                

• stabilizuje aktywność mięśni małych skóry i wygładza skórę.                                         

 

Wskazania:

• Odbudowa

• Rozluźnienie mięśni w skórze

• Rozjaśnienie i zapobieganie przebarwieniom

• Terapia przeciwstarzeniowa i zapobieganie zmianom inwolucyjnym (zmianom wstecznym, zanikowi) skóry

• Blizny potrądzikowe oraz ubytkowe na skórze

 

CENA: 799 ZŁ

 

Dives med. - acneout

AcneOut to unikalna formuła mezoterapeutyczna do walki z łojotokiem i trądzikiem

skóry. Efektywny sposób działania preparatu jest wynikiem synergicznej kombinacji substancji silnie seboregulujących i antybakteryjnych. Dzięki zawartości cynku, kwasu salicylowego i mieszaniny peptydów biomimetycznych, koktajl skutecznie zwalcza wykwity skórne i nadmiernie rozwiniętą florę bakteryjną oraz aktywnie reguluje prace gruczołów łojowych. Bogactwo witamin, substancji łagodzących i kwasu hialuronowego pozwala na przywrócenie równowagi hydrolipidowej i prawidłowej odporności skóry. Dzięki zawartości retinolu koncentrat pomaga także w walce z następstwami trądziku, takimi jak przebarwienia czy blizny. Skóra staje się gładka, napięta i pozbawiona wszelkich niedoskonałości.

 

EFEKT:

• Głęboka seboregulacja i ograniczenie łojotoku

• Niwelowanie wykwitów skórnych

• Zapobieganie blokowaniu się ujść gruczołów łojowych i powstawania zaskórników

• Ujednolicenie kolorytu

• Zmniejszenie blizn i wygładzenie struktury skóry

 

CENA: 399 ZŁ

 

Infini Aquabooster

REGENERACJA I NAWILŻENIE


Żel rewitalizujący na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego (15mg/ml) z kompleksem rewitalizującym, INFINI Aquabooster to ultra gładki żel nieusieciowanego kwasu hialuronowego

do głębokiej biorewitalizacji skóry i uzupełniania deficytów naturalnego hialuronu sodu pojawiających się wraz z wiekiem. Produkt dedykowany do wygładzania powierzchownych zmarszczek oraz kondycjonowania skór wymagających silnej odnowy i nawilżenia. Żel zapewnia natychmiastowe odmłodzenie i nawodnienie skóry, a także widoczną poprawę napięcia

i elastyczności. Dodatkowy kompleks peptydów, witamin i aminokwasów uzupełnia niedobory suplementacyjne oraz reguluje procesy auto naprawcze skóry.


Infini Aquabooster rekomenduje się w przypadkach:

✔ licznych płytkich linii i zmarszczek

✔ postępującego starzenia się skóry

✔ dużego odwodnienia tkanek

✔ skrajnej suchości skóry

✔ szarości i matowości skóry

✔ widoczenego fotostarzenia

✔ rewitalizacji zmarszczek wokół oczu

✔ refreshingu ust

✔ korekcji zmarszczek wokół ust

✔ niwelowania zmarszczek gładzizny czoła

✔ rewitalizacji skóry dłoni i szyi


WSKAZANIA: AQUABOOSTER to wyjątkowy produkt przeznaczony do uzupełniania ilości kwasu hialuronowego traconego w procesie starzenia. Produkt przeznaczony jest do iniekcji w wierzchnią warstwę skóry lub głębiej by poprawić elastyczność i napięcie skóry, mającej na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej i matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek.


CENA: 799 ZŁ


Filorga NCTF HA 135 399 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filorga NCTF 135 to produkt do mezoterapii przeciw starzeniu się skóry, mającej na celu biorewitalizację i nawilżenie zmęczonej, matowej skóry oraz wygładzenie powierzchownych zmarszczek. 

 

CHARAKTERYSTYKA SKŁADU

Znakomicie opracowany skład chemiczny zapewnia wysoka jakość zabiegów i uzyskanie pożądanych efektów u pacjenta.

Kwas hialuronowy: Posiada właściwości higroskopijne, ma zdolność pochłaniania dużych ilości wody, zwiększa proliferację komórkową i przyczynia się do powstawania nowych naczyń krwionośnych. Odpowiada za utrzymanie prawidłowej równowagi wiskoelastycznej skóry i naskórka.

13 witamin: Witamina A przyspiesza odnowę komórkową przez regulację procesów keratynizacji i gojenia. Witamina B wpływa na metabolizm niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych zapewniających skórze równowagę biologiczną. Witamina C zwiększa syntezę kolagenu i elastyny w fibroblastach.

6 składników mineralnych: Stanowią podstawowe składniki układu, są niezbędne do budowy i pracy enzymów i hormonów, regulują gospodarkę wodnoelektrolitową ustroju.

6 koenzymów: Przyspieszają przemiany metaboliczne. Zwiększają tempo odbudowy tkanek.

 5 kwasów nukleinowych Kwasy nukleinowe umożliwiają regulację syntezy białek. Dzięki temu hamują procesy wolnorodnikowe w komórkach skóry i naskórka

2 czynniki redukujące – Reaktywne substancje, które łatwo gubią 1 lub więcej elektronów.

23 aminokwasy – Podstawowe składniki budujące białka, m.in. kolagen i elastynę

 

 

CENA 399 ZŁ

REVITACARE - CYTOCARE 532 499 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CENA: 499 ZŁ

 

 

kontakt@theglamstudio.pl

Plac Konstytucji 1

Hotel MDM (1 piętro)

00-647 Warszawa

 

Umów się do nas!

 

kom. 536 390 725

tel. 22 625 32 37