+48 (22) 625 32 37     +48 536390725

CAFE

Strona główna

+48 (22) 625 32 37

+48 536 390 725

Galeria

Galeria

Mezoterapia igłowa skóry głowy 

POWRÓT

Mezoterapia polega na wprowadzeniu substancji czynnych w głębokie warstwy skóry poprzez wstrzyknięcie aktywnych preparatów. W przypadku włosów, mezoterapia jest stosowana w profilaktyce łysienia, przywrócenia prawidłowego mikrokrążenia skóry głowy raz stymulacji wzrostu włosów. Zabieg znajduje szczególne zastosowanie u osób dotkniętych łysieniem androgenowym i plackowatym. Ponadto mezoterapia polecana jest osobom, u których wypadanie włosów nastąpiło na skutek słabego krążenia, zmian hormonalnych w okresie ciąży czy jakichś czynników mechanicznych.

Dr.Cyj Hair Filler 

Piękne włosy

Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler to innowacyjny zabieg hamujący wypadanie włosów i przyspieszający ich odrost poprzez pobudzenie krążenia i rewitalizację mieszków włosowych. Przeznaczona jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, zarówno w przypadku łysienia androgenowego, ale także spowodowanego stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub też niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy.

 
Cechy
• Powstrzymuje wypadanie włosów
• Jest skuteczny w walce z alopecją
• Przyspiesza odrost włosów
• Pogrubia i zagęszcza włosy
• Rewitalizuje mieszki włosowe
• Wzmacnia włosy przed i po przeszczepie
 
Innowacyjna formuła
Wysoką skuteczność terapii peptydowej DR.CYJ Hair Filler docenili lekarze medycyny estetycznej, przyznając zabiegowi prestiżowe wyróżnienie Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych - "Perłę Dermatologii Estetycznej" w kategorii "Zdrowe włosy"
 
 
CENA: 599 ZŁ
 
 

 

DIVES med. - Rich Hair  
Rich Hair to unikalny kompleks 26 składników o szerokim spectrum działania dedykowany do zabiegów na owłosiona skórę głowy. Jego działanie oparte jest na mieszaninie peptydów biomimetycznych, czynników wzrostu, witamin i minerałów i aminokwasów. 
Dzięki dużej zawartości metabolitów i intensywnemu pobudzeniu mikrocyrkulacji preparat intensywnie zwiększa rozmiar mieszka włosowego, co powoduje jego lepsze zakotwiczenie i poprawę witalności włosa. Kompleks zapobiega nadmiernej utracie włosów, hamuje proces ich ścieńczenia, jak i stymuluje ich porost poprzez wydłużenie fazy anagenu.
Zawartość peptydów biomimetycznych gwarantuje wysoką efektywność i terapię celowaną na wszystkie problemy występujące w obrębie skóry głowy.
Rich hair efektywnie leczy łysienie androgenowe, alopecję (łysienie plackowate) czy przerzedzenie włosów spowodowane przez choroby, starzenie się czy czynniki zewnętrzne.

CENA 399 ZŁ


Osocze Bogatopłytkowe Regeneris na łysienie 

Osocze Bogatopłytkowe – hipoalergiczne zagęszczenie i porost włosów- naturalny sposób na wypadanie włosów

 

EFEKTY
• Porost włosów lub ich zagęszczenie- komórki i czynniki wzrostu stymulują komórki skóry głowy do odnowy
• Prawidłowo odżywiona skóra głowy- żywe komórki osocza zasilają skórę w witalne składniki które wzmacniją włosy
• W pełni bezpieczny zabieg- z użyciem własnych tkanek, polecany alergikom
 
WSKAZANIA
• WYPADANIE WŁOSÓW
• Łysienie plackowate
• Łysienie androgenowe
• Osłabione włosy
 
INNE WSKAZANIA
• Zmarszczki
• Cienie pod oczami
• Odmładzanie uszu i ust.
 
 
 
CENA: 399 ZŁ
 

 

Karboksyterapia 

Zabieg karboksyterapii skóry głowy polega na podawaniu w głąb skóry medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Wprowadzenie do skóry głowy medycznego dwutlenku węgla stymuluje tworzenie nowych naczyń krwionośnych, intensywnie pobudza metabolizm, poprawia mikro i makrokrążenie oraz poprawia elastyczność skóry.

 

Dzięki tym działaniom następuje intensywne odżywienie mieszków włosowych i cebulek włosów oraz pobudzenie pustych mieszków włosowych do produkcji nowych włosów co skutkuje zahamowaniem nadmiernego wypadania oraz wzrostem nowych włosów. Metoda karboksyterapii skóry głowy włosy jest metodą mało inwazyjną, naturalną i w 100% bezpieczną.

 

CENA: 299 ZŁ 

 

 

kontakt@theglamstudio.pl

Plac Konstytucji 1

Hotel MDM (1 piętro)

00-647 Warszawa

 

Umów się do nas!

 

kom. 536 390 725

tel. 22 625 32 37