+48 (22) 625 32 37     +48 536390725

CAFE

Strona główna

+48 (22) 625 32 37

+48 536 390 725

Galeria

Galeria

STYLAGE L 999zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stylage L to elastyczny preparat na bazie kwasu hialuronowego w połączeniu z antyoksydantami, idealnie rozprowadza się w skórze. Pozwala przywrócic objętość twarzy, wygładza, daje natychmiastowy efekt odmłodzenia, uwadatnia kości policzkowe. Stylage L to implant stosowany do wypełniania zmarszczek głębokich i bardzo głębokich oraz do odtwarzania kształtów twarzy ( policzków, owalu twarzy, kości policzkowych ) poprzez iniekcje w głęboką warstwę skóry właściwej.

Przeznaczony do wypełniania głebokich i bardzo głębokich bruzd i fałd w okolicach:

  • bruzd nosowo-wargowych
  • linii marionetki
  • brody
  • dłoni

Preparat dostępny w dwóch wersjach:

  • z zawartością  lidokainy ( środek przeciwbólowy, który zapewnia pacjentowi maksymalny komfort podczas zabiegu )
  • bez lidokainy

 

Preparaty Stylage cechują się bezpieczeństwem i bardzo dobrą tolerancją, zostało to potwierdzone badaniami klinicznymi oraz na podstawie opinii lekarzy i dermatologów zajmujących się medycyną estetyczną. Zawarte w preparatach Stylage przeciwutleniacze ( sorbitol i mannitol ) opóźniają degenerację kwasu hialuronowego, tym samym wydłużając okres utrzymywania się efektu zabiegu. Preparaty z upływem czasu ulegają całkowitemu wchłonięciu, nie pozostawiając żadnych zgrubień.

 

 CENA 999 ZŁ

Wypełnienie bruzd nosowo- wargowych 

Opis zabiegu: miejsce zabiegowe jest znieczulane za pomocą specjalnego znieczulenia w formie kremu, dzięki któremu pacjenci przechodzą zabiegi w pełni komfortowo. Specjalista wprowadza usieciowany kwas hialuronowy z gotowej do użycia ampułkostrzykawki za pomocą cienkiej igły w odpowiednio dobrane miejsca, tak by osiągnąć pożądany efekt, a następnie modeluje wypełniacz, aby harmonijnie odbudować utraconą wypukłość profilu. Kwas hialuronowy może być także wprowadzony za pomocą kaniuli, by zredukować liczbę iniekcji. Pacjent od razu po zabiegu ma możliwość ocenienia osiągniętych efektów. Efekt utrzymuje się około roku czasu.

 

INFINI UNIVERSAL 1ML 899 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

z dodatkiem lidocainy lub bez…

 

INFINI Premium Fillers to grupa preparatów wypełniających na bazie kwasu hialuronowego owyjątkowej plastyczności i wybitnych właściwościach korygujących.

Infini Premium Fillers produkowanesą z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dając naturalne i długotrwałe efekty estetyczne, pozwala 

na uzyskanie natychmiastowych efektów modelowania i biokomplementacji tkanek już przy użyciu minimalnej ilości preparatu.

 

INFINI UNIVERSAL

 

ŻEL WYPEŁNIAJĄCY NA BAZIE SIECIOWANEGO KWASU HIALURONOWEGO (23mg/ml)Infini Universal to ultragładki żel sieciowanego kwasu hialuronowego do zwiększania objętościtkanek miękkich i korekcji średnich i głębokich zmarszczek. Produkt dedykowany także do modelowaniakonturów i wypełniania objętości ust, a także korekcji ubytków tkanek miękkich w obrębie ust takich jak:pionowe zmarszczki okolicy ust, linie marionetek oraz opadające kąciki. Żel zapewnia naturalną korekcjęwolumetryczną poprzez zwiększenie objętości tkanki, czego efektem jest uwydatnienie tkanki dopożądanego stopnia. Widoczność i długotrwałość efektu jest zależna od głębokości podania i stanu pierwotnego skóry.

   

Infini Universal rekomenduje się do:✔ korekcji średnich i głębokich zmarszczek✔ wypełnienia bruzd nosowo – wargowych✔ niwelowania linii marionetek✔ korekcji lwiej zmarszczki

✔ konturowania i zwiększania objętości czerwieni wargowej

✔ podnoszenia kącików ust✔ biokomplementacji skóry dłoni

 

 CENA 899 ZŁ

ALIAXIN GP 1x1ml 799 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkt doskonały do pielęgnacji miejscowych niedoskonałości urody twarzy i miejscowego zwiększania wolumetrycznych objętości obszarów twarzy, które są charakterystyczne dla jej trójwymiarowej natury.  (okolica jarzmowa i podjarzmowa, okolica nosowo-wargowa, kąciki ust,  okolica bródki), powierzchniowe zmarszczki średnie i głębokie .Posiada doskonałą unikalną lepkość i plastyczność ułatwiającą pielęgnację wewnętrznych warstw skóry.Preparat jest wyśmienicie tolerowany przez pacjentów łatwy w iniekcjach śródskórnych.   Wskazania do korekcji szerokiej gamy najczęściej występujących defektów.

 

Utrzymywanie się żelu w tkance to specjalna cecha opatentowanej formuły, która gwarantuje długotrwałe działanie i zadowalający efekt liftingu zmarszczek. Tę cechę uzyskano dzięki zmianie stopnia sieciowania  mieszanki kwasów hialuronowych o średniej i dużej masie cząsteczkowej.

 

 

Przeznaczenie:

• zmarszczki gładzizny czoła

 • zmarszczki i fałdy nosowo wargowe

 • zmarszczki marionetki

 • zwiększenie objętości wolumetrycznej

 • poprawia kształt i kontur podbródka

 

CENA 799 zł

 

 

kontakt@theglamstudio.pl

Plac Konstytucji 1

Hotel MDM (1 piętro)

00-647 Warszawa

 

Umów się do nas!

 

kom. 536 390 725

tel. 22 625 32 37

POWRÓT