+48 (22) 625 32 37     +48 536390725

CAFE

Strona główna

+48 (22) 625 32 37

+48 536 390 725

Galeria

Galeria

Wypełnianie i modelowanie ust

POWRÓT

Modelowanie i powiększanie ust zalecane jest osobom o zbyt małych ustach, lub chcących skorygować ich wygląd.

 

Wraz z wiekiem pojawiają się zmiany wynikające z postępującego procesu starzenia ust,

która polega na odwodnieniu czerwieni wargowej. Odwodnienie jest przyczyną utraty przez usta jędrności i objętości, kąciki ust zaczynają opadać, a brzegi ust ulegają zwiotczeniu. Wszystkie te niedoskonałości możemy skutecznie skorygować podając w usta wypełniacz

na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg ma na celu powiększenie ust, korektę zbyt wąskiej lub słabo wykształconej wargi dolnej lub górnej, czy też słabo zarysowanego konturu ust. Podanie wypełniacza pozwala na uzyskanie doskonałego efektu zwiększającego objętość, nawilżenie oraz ujędrnienie ust.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Princess Volume 799 zł/1 ml

 

Princess Volume jest to sterylny, ulegający biodegradacji, wysoko elastyczny, idealnie czysty, izotoniczny i homogenizowany wypełniacz zmarszczek na bazie wysoko usieciowanego kwasu hialuronowego. Nadaje się także idealnie do powiększania ust. Po zastosowaniu wypełniacza Pricess Volume skóra odzyskuje witalność, staje się jędrna i pełna wigoru.

 

CENA: 599 ZŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Infini Lips z lidokainą – 799 zł/1 ml

 

Infini Lips to ultragładki żel sieciowanego kwasu hialuronowego do przywracania lub
zwiększania objętości ust oraz modelowania konturu czerwieni wargowej. Produkt dedykowany także do korekcji ubytków tkanek miękkich w obrębie ust takich jak: pionowe zmarszczki okolicy ust, linie
marionetek oraz opadające kąciki. Żel zapewnia naturalną korekcję wolumetryczną poprzez zwiększenie objętości tkanki, czego efektem jest uwydatnienie ust do pożądanego stopnia. Zawartość anestetycznej lidokainy łagodzi dyskomfort komplementacji produktu.

 

CENA: 699 ZŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALIAXIN FL 1x1ml – 799 zł/1 ml

Aliaxin FL ® Produkt specjalnie dedykowany do zabiegów modelowania kształtu ust, powiększania ust, modelowania objętości czerwieni wargowej. Podany w czerwień wargową dodatkowo przywraca wargom optymalne napięcie oraz spłyca zmarszczki dookoła ust. Za każdym razem, zawsze przewidywalne efekty zabiegu,

nie powoduje efektu "ust karpia" oraz nie pozostawia twardego konturu ust lub grudek.

 

CENA: 799 ZŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JUVEDERM ULTRA SMILE 1X0,55ML  799 zł/ 0,55 ml

Najnowszy preparat z rodziny Juvéderm®, preparat Juvéderm® ULTRA SMILE jest produktem przeznaczonym specjalnie do ust, pozwalającym uzyskać wrażenie naturalności, gladkości i piękna. Juvéderm® ULTRA SMILE zajmuje wyjątkowe miejsce wsród wypełniaczy do ust; nadaje im gładki, naturalny wyglad i zawiera miejscowy środek znieczulający, ktory poprawia komfort i zapewnia jak najlepsze samopoczucie podczas zabiegu.

 

CENA: 799 ZŁ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STYLAGE 1X1ML  999 zł/ 1 ml

Stylage M to elastyczny preparat na bazie kwasu hialuronowego i antyoksydantów, który idealnie rozprzestrzenia się w skórze. Efekt wygładzenia zmarszczek, poprawy elastyczności i jędrności skóry jest widoczny natychmiast po zabiegu. Preparat jest wstrzykiwany w skórę właściwą w celu wypełnienia korygowanej zmarszczki lub defektu skórnego, a także podawany jest w czerwień wargową powodując powiększenie objętośći ust.

 

CENA: 799 ZŁ

 

 

 

 

kontakt@theglamstudio.pl

Plac Konstytucji 1

Hotel MDM (1 piętro)

00-647 Warszawa

 

Umów się do nas!

 

kom. 536 390 725

tel. 22 625 32 37